Imprezy okolicznościowe na Prowincji 2024

Nasza sala restauracyjna oraz zaplecze noclegowe pozwala na organizację zabawy weselnej, Pierwszej Komuni, konferencji czy spotkania firmowego.  

Najnowszej generacji nagłośnienie oraz profesjonalny rzutnik, pozwala nam na obsługę eventow na najwyższym poziomie. Każdą ofertę przygotowujemy dla Państwa, zważając na najmniejsze szczegóły dzięki czemu czas spędzony na Prowincji staje się niezapomniany.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@prowincja-debki.com

Apartamenty & domki

Dysponujemy pokojami 2,3,4 osobowymi, apartamentami 4,6 osobowymi oraz dwoma domkami (4 oraz 6 osobowym). Cały obiekt jednocześnie może przyjąć ok. 85 osób.

Pokoje oraz apartamenty wyposażone są w czajnik, lodówkę hotelową, ręczniki oraz suszarkę do włosów. Obiekt jest klimatyzowany oraz posiada dostęp do bezpłatnego WiFi. W domkach znajduje się samodzielna kuchnia-brak klimatyzacji.

Dla gości Prowincji, w cenę pokoju wliczone jest obfite śniadanie oraz zniżka w wysokości 15% na pozostałe menu.

Na terenie ogrodzonej posesji, znajduje się parking, restauracja, dwa place zabaw, basen, sauna oraz zewnętrzna świetlica z miejscem na grilla.

Super, że zapisujesz się do naszego newslettera!

Cieszymy się, że możemy się z Tobą podzielić ciekawostkami, promocjami i informacjami na temat tego, co się u nas dzieje. Dzięki za zaufanie i fajnie, że jesteś z nami!